Kuracja Keratynowa

Prostowanie keratynowe włosów jest to kuracja silnie odżywiająca i odbudowująca włosy. Zabieg oparty jest o keratynę, która wnikając w naturalny sposób w strukturę włosów prostuje je nadając im połysk. Ta  niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają  włosy lokowane, poskręcane lub zniszczone.
Keratyna wnikając głęboko w powłokę włosów nadaje im

  • zdrowy wygląd,
  • niewiarygodny blask,
  • cudowną gładkość.

Prostowanie keratynowe jest szczególnie polecane dla osób mających włosy zniszczone, po wielu procesach chemicznych, włosy trudne w utrzymaniu. Praktycznie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Dzięki kuracji włosy są niesamowicie zdrowe i łatwe w utrzymaniu.

Dzięki innowacyjnej terapii prostowania keratynowego włosy ulegają całkowitemu przekształceniu. Wszystko dzięki keratynie, która jest głównym składnikiem białkowym skóry, włosów i paznokci. Ta naturalna substancja umożliwia włosom powrót do oryginalnego, zdrowego stanu, dzięki niej stają się lśniące i odżywione. Rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu terapii keratynowej – włosy wyglądają zdrowo i młodzieńczo.

Efekty terapii są widoczne od razu po jej zastosowaniu i utrzymują się do czterech miesięcy. Podczas kuracji odbudowana zostaje powłoczka włosa, która zbudowana jest z nachodzących na siebie przezroczystych komórek keratynowych. Działa ona jak łuski ochronne i wpływa na gładkość oraz połysk.

Powłoczka może ulec zniszczeniu pod wpływem reakcji chemicznych, nadmiernego wystawienia na światło słoneczne (UV), zbyt gorącej suszarki, zbyt agresywnego czesania i szczotkowania, chlorowanej wody w basenie, itp.

Doświadcz oszałamiających efektów prostowania keratynowego na swoich włosach!

Zapytaj swojego fryzjera. Jeśli jeszcze nie posiada tej usługi to zaproś go na naszą stronę.